iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Zekayı geliştiren besinler (Uskumru ve Sardalya)

28 Kasım 2015 - #


İnsan vücudunun üretimini yapamadığı iki temel olan yağ asitleri vardır. Bundan dolayı bu eksikliği gidermek için Uskumru tüketilmesi gerekir. Çünkü Uskumruda oldukça fazla EFA bulunmaktadır. Bu sayede olumlu etkiler yaprak çabuk öğrenmeyi sağlar ve zekayı geliştirir.

Bunun haricinde ise zekayı geliştirmek için değerli olarak kabul edilen besin Sardalya yalnızca Sardalya’da bulunan koline kimyasalı beyin için oldukça öneme sahiptir.

Zekayı geliştiren besinler (Uskumru ve Sardalya)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.