Odaklanma Sorunu Yaşayanlar

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 0 yorum
Bazı insanlar odaklanma sorunu yaşayabilir. Bu normal bir şey olarak görülse de bazen yaşamı olumsuz şekilde etkileyebilir. Özellikle ders çalışırken veya önemli bir iş yaparken bu sorun size engel olabilir. Bunun için yapmanız gereken uzman tavsiyeleri:

Çeviz, fındık, ceviz vb. gibi besinlerin tüketilmesi gerekir. Çünkü bu gıdalar sinirleri kuvvetlendirmeye yaramaktadır.

Odaklanma Sorunu Yaşayanlar

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if