iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Peynir - Süt - Yumurta

28 Kasım 2015 - #


Kahvaltılar bazen yoğunluktan dolayı düzenli şekilde yapılamamaktadır. Bundan dolayı güne başlarken, şekerli çay ve simit yerine, protein değeri yüksek olan peynir, süt ve yoğurt ile yapılması gerekir ve zeka gelişimi bu çok önemlidir.

Peynir - Süt - Yumurta

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Yorumlar

  1. sut yumurta peynir gibi temel ürünler ilk olarak tavsiye edilmiş

    YanıtlaSil
  2. genel olarak et süt yumurta temel gıda olarak verilmiş bana göre doğada yenilebilen herşey insanoğlunun sağlığı için var.

    YanıtlaSil
  3. zeka gelişiminin dışında peyni süte v yumurta cocukların kemik ve beden gelişimlerinede katkı sağlamaktadır. Özellikle peynir ve süt tüketen cocuklarda kemik yapısı daha güçlüdür

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.