Zekayı geliştiren besinler (Tahıl)

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 2 yorum
Tahıllarda bol miktarda B vitamini bulunmaktadır. Buda sağlık için çok faydalıdır. Bu sayede tahıllarda bulunan B vitamini sayesinde kan şekerini düzenlemeye yardımcı oluyor.

Zekayı geliştiren besinler (Tahıl)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. zekayı geliştirirmi bilmem ama tahıl ürünlerinin çok tüketilmesi sağlıklı olmasa gerek.

    YanıtlaSil
  2. tahılda olamadan olmazlardan tabikide birşey farkettim doğadaki nimetlerin hepsi insanoğluna faydalı olduğu kanati taşıyorum

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if