Akşam Saatlerine Dikkat!

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Cinler akşam saatlerinde yani akşam namazından sonra etrafa yayılırlar. Bununla birlikte cinlerin en güçlü oldukları vakit ise yatsı namazından sonra 02.00 ile 04.00 arası en güçlü ve yoğun oldukları zaman dilimidir.

Eğer onların size musallat olmasını istemiyorsanız özellikle bu saatlerde onları kızdırmamak gerekir. Yada düzenli olarak olması gereken gibi yatsı namazından sonra uyumaktır.

Akşam Saatlerine Dikkat!

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if