Kız Kılığına Giren Cinler

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 1 yorum
Bazı söylentilere göre cinlerin kız kılığına girdiği ve en güzel görünen kızlarında % 10 veya daha fazlasına yakınının cin olduğu söylenmektedir. Bu ne kadar doğrudur bilinmez. Ancak erkekleri baştan çıkarmak için güzel kız kılığına girebilirler ve bunu cinler değilde cinden olma şeytanlar insanları günaha sürüklemek için yapabilirler.

Kız Kılığına Giren Cinler

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Kız kılığına girenlere inanmıyorum herşeyide bize atmayın,Erkeklerde saf olmasın o kadar.Sonuçta güzellik geçici

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if