Cinler Dişteki Artıkları Yerler

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Diş temizliği sağlık açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra dişlerimizi yatmadan önce fırçalamamız gerekir. Nedeni hem sağlık açısından hemde kötü cinlere yiyecek bırakmamak için.

Cinler türlü türlüdür. Aynı insanlar gibi farklı grupları, kabileleri vardır. behnilem cini geceleri insanların dişlerinde kalan yemek artıklarını yer.

Cinler Dişteki Artıkları Yerler

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if