Cinler Evlere Girer mi?

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Bazı rivayetlere göre bir eve ortalama 90 tane cinin girdiğidir. Ama genel olarak cinler terk edilmiş, harabe, vadi gibi yerlerde yaşadığı da bilinir. Fakat cinler türlü türlü olduğundan insanlar arasında yaşamayı seçenlerde vardır. Bu yüzden evlerde olması muhtemeldir. Bu yüzden cinler yatsı namazına kadar kilitli kalıp sonrasında serbest bırakılırlar.

Cinler Evlere Girer mi?

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if