Aynalara Fazla Bakmayın

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 1 yorum
Aynalar da aslında çok ilginçtir. Uzun süre baktığınız zaman değişik şeyler olabilir. Özellikle gece aynalara fazla bakmayın veya hiç bakmayın. Uzun süre boyunca aynada vakit geçirirseniz gece, ve yüzünüzü şekilden şekile sokarsanız, cinler sizlerle oyun oynayabilir ve belki onları bile görebilirsiniz bir suret şeklinde.

Aynalara Fazla Bakmayın

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. konu itibarı ile gayet güzel açıklama yapılmış bilgi paylaştıkca güzeldir

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if