iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Hayvanlar Görebilir.

1 Kasım 2015 - #


Hayvanlar alemi çok ilginçtir. İnsanların göremediği ve duyamadığı birçok şeyleri onlar duyup görebilirler. Kabir azabı çeken kişin bağırtısını insanlar ve cinler hariç her şeyin duyduğudur. Bu yüzden kedilere akşamları dikkat ediniz bir noktaya kitlenip bakıyorsa kesin cin görmüştür. Kedilerin göz perdeleri onları görmeye açıktır. Belkide bu şekilde cinler kedileri hipnoz edip onların kılığına rahatça girebilmesi için olabilir. Bu bir varsayımdır.

Hayvanlar Görebilir.

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.