Hayvanlar Görebilir.

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Hayvanlar alemi çok ilginçtir. İnsanların göremediği ve duyamadığı birçok şeyleri onlar duyup görebilirler. Kabir azabı çeken kişin bağırtısını insanlar ve cinler hariç her şeyin duyduğudur. Bu yüzden kedilere akşamları dikkat ediniz bir noktaya kitlenip bakıyorsa kesin cin görmüştür. Kedilerin göz perdeleri onları görmeye açıktır. Belkide bu şekilde cinler kedileri hipnoz edip onların kılığına rahatça girebilmesi için olabilir. Bu bir varsayımdır.

Hayvanlar Görebilir.

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if