iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Yakaza Kabilesi

1 Kasım 2015 - #


Cinler alemi kabileler şeklindedir. Ve toplu halde yaşarlar bilinen en tehlikeli kabileye mensup cinler "yakaza kabilesi" cinleridir. Belki yakaza ismini daha önceleri duymuş olabilirsiniz. Bazı sinema filmlerinde bu cinlerden bahsedilir ve bir kısmı gerçekten doğrudur.

Bazı insanlar beceriksizdir veya bir işi düzgün yapamazlar, eline yüzüne bulaştırırlar genel olarak başarısız olabilirler. Şansı olmayan kişilerde buna dahil bazı duyumlara göre bu kabileye mensup Alucra cini tarafından sıkı takibe alınırlar. Belki bundan dolayı o kişiler daha çok başarısız olabilirler.

Yakaza Kabilesi

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.