iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Mezardaki Ağaçların Sebebi

1 Kasım 2015 - #


Bildiğiniz gibi ülkemizdeki mezarların hemen hemen hepsi yeşillik içinde ve ağaçlarla doludur. Bunların nedenleri, ölü kişinin o ağaçtan faydalanan her kim olursa, hayvan, insanlar vs. Ölüye faydası dokunması için bir sadaka yerine geçmesi için aynı zamanda kabir azabını azaltmak içinde dikildiği söylenmektedir.

Bunun daha ilginç olanı ise genel olarak meyve ağaçları da kabirlerde bulunmaktadır. Bunun nedeni ise kabirdeki insanları, cinlerin rahat bırakmaları içindir. Cinler genel olarak en çok mezarlıklarda olurlar. Bunun nedenini bilmiyoruz ama bir fikir ile mezarlıklar sessiz, sakin ve güvenilir yer olduklarından olabilir.

Mezardaki Ağaçların Sebebi

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.