En Çok Kızlara Musallat Olurlar

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
Bazı bilgilere göre cinlerin en çok kızlara musallat olduğu yönündedir. Bunun nedeni ise kızlar sürekli olarak duygularıyla hareket ettikleri içindir. Ama bu her kız için geçerli değildir ve kesin bir kanıtı olduğunu sanmıyorum. O yüzden kızlar korkmanıza gerek yok. İnsanlar cinlerden daha güçlü bir canlıdır. Onlar sizden korksun.

En Çok Kızlara Musallat Olurlar

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if