Cinler Geceleri Çıkar

ibrahim fırat | Pazar, Kasım 01, 2015 | 0 yorum
İnsanlar ile cinler birbirine aslında zıt olarak yaratılmıştır. İnsanlar bu dünyada onları göremiyor ancak onlar bizi görebiliyorlar. Sonsuz alem olan öbür dünyada ise biz onları göreceğiz onlar bizi göremeyecek.

Bu yüzden cinler akşam saatlerinde piyasaya çıkar. Gündüzleri uyurlar, insanların tam tersi. Evlere döne döne girerler. Bazen başınız dönüyorsa, perdelerde kıpırdama, su sesleri ve daha birçok değişik ürkütücü şeyler hissediyorsanız bu onlardan kaynaklı olabilir.

Bu yüzden Allah insanlara geceyi uyumak için yaratmış, gündüzleri ibadet ve çalışmak için aydın kılmış. Mümkün olduğu kadar insanların yatsı namazından sonra yatması gerekir. Geceler insanlara göre değildir.

Cinler Geceleri Çıkar

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if