Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Hayvanlar Görebilir.


Hayvanlar alemi çok ilginçtir. İnsanların göremediği ve duyamadığı birçok şeyleri onlar duyup görebilirler. Kabir azabı çeken kişin bağırtısını insanlar ve cinler hariç her şeyin duyduğudur. Bu yüzden kedilere akşamları dikkat ediniz bir noktaya kitlenip bakıyorsa kesin cin görmüştür. Kedilerin göz perdeleri onları görmeye açıktır. Belkide bu şekilde cinler kedileri hipnoz edip onların kılığına rahatça girebilmesi için olabilir. Bu bir varsayımdır.

Hayvanlar Görebilir.

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.